Інженерний тиждень завершився
Ось і завершився інженерний тиждень в Ковельській міській станції юних техніків. Участь в Інженерному тижні допомогає учням краще зрозуміти, як науки та інженерія проявляються в нашому повсякденному житті – роблять його безпечнішим, комфортнішим та цікавішим, а також підвищує їхню впевненість у власних силах та можливостях.

Інженерний тиждень проводиться спільно з Maker Hub в рамках програми TOLOCAR. TOLOCAR – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine.

Впродовж тижня понад 130 вихованців СЮТ із задоволенням виготовляли:
- альтернативні способи збору та очищення води;
- енергоефективні автономні освітлювальні прилади;
- механічні іграшки та забавки.

Дякуємо організаторам, учням та їх наставникам за цікавий та пізнавальний Інженерний тиждень.