25 вересня – День позашкілля

23
Вер, 2022

25 вересня – День позашкілля. Це свято учнів, педагогів, усіх працівників закладів позашкільної освіти. Позашкілля − це завжди цікаво, захопливо, емоційно й корисно. На наші заняття діти біжать переважно не тому, що треба, а тому, що цього просить серце і душа. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь.

Майже 400 вихованців Ковельської СЮТ займаються в 27 гуртках за 5 профілями: початково-технічний, спортивно-технічний, предметно-технічний, інформаційно-технічний та художньо-технічний. Їх навчають 9 педагогів: двоє з них мають звання Відмінник освіти України, двоє – керівник гуртка-методист.

Ковельській міській станції юних техніків є чим пишатися: протягом останніх років скарбничка перемог на міському, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях поповнилася сотнями престижних нагород.

Попри обмеження та скасування масових заходів вихованці СЮТ демонстрували високі знання та вміння і з честю відстоювали наше місто на заходах різних рівнів. Наш подарунок до свята – високі досягнення у 2021 – 2022 навчальному році. Вихованці СЮТ були учасниками 43 заходів, з них:

  • 9 міських заходів, 14 призових місць (Гран-прі – 1 учень, І місце – 1 учень, ІІ місце – 6 учнів, ІІІ місце – 6 учнів);
  • 15 обласних заходів, 17 призових місць (І місце – 3 учні, ІІ місце – 6 учнів, ІІІ місце -8 учнів), ІІІ командне місце;
  • 16 Всеукраїнських заходів, 9 призових місць (ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 4 учні), ІІ командне місце, ІІІ командне місце в 4 змаганнях;
  • 3 Міжнародних заходи, ІІ місце – 1 учень.

Новий навчальний рік розпочався неабиякими досягненнями.

На Всеукраїнській виставці-конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» наші вихованці зайняли ІІ місця: Кікавський Марк (керівник Володимир Токарець), Жук Владислав (керівник Василь Юхимчук), Гемонов Олексій (керівник Геннадій Ілюшик), Карпова Софія (керівник Анатолій Михалевич), Гнатюк Нікіта (керівник Тетяна Невесенко).

Вихованці гуртка Конструювання повітряних зміїв (керівник Василь Юхимчук) взяли участь у відкритих змаганнях «Діти за мирне небо України», де змагалися учні зі всієї України. Горбач Анастасія, П’явка Максим, Полякова Діана посіли  ІІІ місця.

Вихованці судномодельного гуртка (керівник Геннадій Ілюшик) взяли участь в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту. Гемонов Олексій – ІІ місце, Ковальчук Арсен – ІІІ місце.

Нещодавно завершився Всеукраїнський дистанційний конкурс з історико-технічного стендового моделювання (ІТСМ) «Простір творчості 2022»  IPMS Ukraine (Boryspil). Захід було спрямовано для об`єднання та комунікації між моделістами України та світу в період військового стану. Змагання відбувалися в більше ніж 20-ти категоріях з пластику та паперового моделювання. Керівник гуртка Андрій Кікавський виборов золото та срібло  в номінаціях «автотехніка колісна, гусенична, спеціальна» та  «броньована техніка». Вихованець гуртка ІТСМ Назарій Данилюк в номінації «автомашини цивільні, спортивні» завоював бронзу.

Радіоаматори міста-побратима Вальсроде вперше запросили команду Ковельської СЮТ для проведення радіозв’язку під час святкування дня міста. Вихованці гуртка «оператори радіозв’язку»  (керівник Микола Пашкевич) виходили в ефір з німецькими колегами, які працювали на центральному майдані міста Вальсроде. Нашу станцію представляли Марія Зінчук, Олександр Рижко та Влад Струков.

Адміністрація та педагогічний колектив Ковельської міської станції юних техніків вітають всіх, хто має стосунок до позашкільної освіти − тих, хто навчає, ділиться талантом, знаннями, частинкою себе і тих, хто набуває знань і розвиває талант і здібності, щоб крокувати з ними у своє щасливе й успішне життя! Миру всім нам і Перемоги!

 

 

Популярні новини

Нормативні документи

ПОСТАНОВА КМУ ВІД 22 СЕРПНЯ 2018 Р. N 658 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВЗАЄМОДІ…

Ми, українці, сильні поодинці. Але коли ми разом, ми – непереможні!

Ми, українці, сильні поодинці. Але коли ми разом, ми – непереможні!

Мережа

Мережа гуртків згідно переліку профілів науково-технічного напрямку у 2020 – …

© ЗПО "Ковельська міська станція юних техніків"