Впродовж січня-лютого педагоги нашого закладу здобували нові знання та ділилися досвідом
Впродовж січня-лютого педагоги нашого закладу здобували нові знання та ділилися досвідом.


30 січня у закладі позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» відбувся міський семінар-практикум для керівників гуртків закладів позашкільної освіти з теми «Роль художньо-естетичних смаків та творчих здібностей дітей під час реалізації нетрадиційних технік малювання». У практичній частині учасники семінару спробували малювати, використовуючи цікаві нетрадиційні техніки: ниткографія, кракле, мармуровий папір.

2 лютого керівники гуртків Анатолій Михалевич, Микола Пашкевич і Василь Юхимчук брали участь в засіданні членів обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради. Було обговорено проблеми роботи гуртків спортивно-технічного напряму, визначено основні напрями діяльності на 2024 рік.

28 лютого методист СЮТ Тетяна Невесенко взяла участь в методологічному обласному семінарі з позашкільної освіти «Всеукраїнські, обласні масові заходи дитячої творчості: аналіз, здобутки, перспективи», який проходив у Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради. Учасники заходу ознайомилися з інструкційно-методичними матеріалами щодо проведення обласних етапів Всеукраїнських організаційно-масових заходів дитячої творчості, зосередили увагу на проведенні перших етапів очно-заочних масових заходів.
Дякуємо всім організаторам та колегам за приємні емоції та доброзичливу атмосферу, цікаві ідеї і нові знання.