Вітаємо переможців міських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації та швидкісної телеграфії
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
22 вересня 2024 року в Ковельській станції юних техніків відбулися міські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації та швидкісної телеграфії.
В змаганнях взяли участь вихованці Ковельської СЮТ (керівник гуртка Микола Пашкевич) та наші давні друзі вихованці Олександра Романюка із с.Машів.
У змаганнях із швидкісної телеграфії серед хлопців призові місця посіли:
- І місце – Орищук Станіслав (Машів);
- ІІ місце – Павлюк Дмитро (Машів);
- ІІІ місце – Романюк Назар (Машів);
серед дівчат:
- І місце – Корчук Богдана (Машів);
- ІІ місце – Ризванюк Вікторія (Ковель);
- ІІІ місце – Теслюк Марина (Ковель).
Спортивна радіопеленгація також відома як «полювання на лисиць». Використовуючи компас і радіоприймачі з направленою антеною (3,5 МГц і 144 МГц, він же – «пеленгатор»), учасники повинні знайти задану кількість «лисиць» – КП за найменший час.
Всі учасники залишились задоволені: хтось вперше пройшов дистанцію, а хтось – виборов перемогу. Суддівська колегія відзначила хорошу підготовку учасників.
В підсумку у змаганні зі спортивної радіопеленгації переможцями та призерами серед хлопців стали:
- І місце – Сладковський Владислав (Ковель);
- ІІ місце – Павлюк Дмитро (Машів);
- ІІІ місце – Орищук Мар’ян (Машів).
Серед дівчат місця розподілилися таким чином:
- І місце – Теслюк Марина (Ковель);
- ІІ місце – Ризванюк Вікторія (Ковель);
- ІІІ місце – Корчук Богдана (Машів).
Вітаємо переможців! Бажаємо долати нові спортивні вершини, здобувати високі нагороди і ніколи не зупинятися на досягнутому!
Дякуємо їх наставникам за плідну працю! Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і змагатися!
