З Міжнародним днем телебачення і радіо
Вітаємо з Міжнародним днем телебачення і радіо нашого колегу – Миколу Олександровича Пашкевича! З 1971р. він працює в Ковельській міській станції юних техніків керівником радіотехнічних гуртків.

З 9 березня 1972 р. за ініціативи Пашкевича М.О., в ефір вийшла перша аматорська радіостанція на Ковельщині UK5PAN.

1.08.1979р. – перший радіозв’язок на щойно дозволеному діапазоні 160 метрів провів М.Пашкевич з колективної радіостанції UK5PAN Ковельської станції юних техніків, використовуючи стару армійську радіостанцію РБМ-1 випуску 1946р.

Квітень 1982р. – Микола Олександрович провів перші радіозв’язки, використовуючи ретранслятор, встановлений на штучному радіоаматорському супутнику Землі з G3ZRH (Англія).

28.07.1991р. – перший аматорський радіозв’язок радіотелетайпом провів М.Пашкевич.

22 листопада 1992р. на установчих зборах в Луцьку була створена Ліга радіоаматорів Волині (ЛРВ). Головою Ради радіоаматорів Волині впродовж багатьох років був Микола Олександрович Пашкевича.

Бажаємо колезі ще багато років плідної праці!!!