Skip to main content

Юні автомоделісти з Ковеля здобули перемогу в обласних відкритих змаганнях з автомодельного спорту

25
Лют, 2025

22 лютого команда юних автомоделістів з Ковеля в складі вихованців СЮТ Чечелюка Богдана, Пожитка Микити і Супруновича Антона, під керівництвом керівника автомодельного гуртка Анатолія Михалевича, брала участь в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту в класі кімнатні кордові моделі.

У перегонах з трасових автомоделей змагались між собою 4 команди.

У змаганнях з кімнатних кордових автомоделей взяло участь 5 команд в 4 класах моделей: ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка. Члени головної суддівської колегії оцінювали охайність, точність виконання моделей та швидкість.

Юні автомоделісти з Ковеля поступилися надпотужній команді Луцького міського ЦНТТУМу та обласному Центру позашкільної освіти.

Так, за підсумками змагань, в командному заліку з автомодельного спорту (кімнатні кордові моделі) перемогу здобули:

  • І місце – команда комунального закладу «Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»;
  • ІІ місце – Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради;
  • ІІІ місце – закладу позашкільної освіти «Ковельська міська станція юних техніків».

Усі учасники заходу мали можливість відвідати ковзанку «Снігова королева», отримавши масу позитивних вражень та емоцій.

Переможці командного та особистого заліків нагороджені дипломами, кубками та медалями, а керівники команд-переможців – грамотами.

Вітаємо юних ковельчан – призерів змагань! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових вершин!

Популярні новини

Вітаємо переможців обласного фотоконкурсу “Вишиваний світ Волині” Гаврилюк Анну…
Вражаючий результат на обласному рівні – усі конкурсні роботи Ковельської ТГ зд…
Вже традиційно в травні у нашому місті зустрічаються юні авіамоделісти Волині…