МІСЬКІ ЗМАГАННЯ ПО ЗАПУСКУ ПОВІТРЯНИХ ЗМІЇВ
25 травня на стадіоні Ліцею №10 зібралися творчі команди міста на відкриті міські змагання учнівської молоді по запуску повітряних зміїв.

Захід зібрав 15 учасників у складі 5 команд міста та 7 учасників в особистому заліку. Традиційно готують команди до змагань вчителі трудового навчання. Що цікаво, в останні роки їм складають конкуренцію керівники команд жінки. Серед учасників змагань також побільшало дівчат.

Учасники змагалися в трьох класах моделей:
- плоский змій геометричної форми та розміру (дельта, фігурний);
- коробчастий змій геометричної форми та розміру з жорстким каркасом;
- міні-змій довільної форми.
Кожен учасник представив на змаганнях власного оригінального, незвичайного змія. Судді оцінювали зовнішній вигляд, складність та оригінальність конструкції, красу та стійкість польоту.

Призові командні місця розподілилися таким чином:
- І місце – ЗЗСО «ЛІЦЕЙ №11 м. КОВЕЛЯ» із загальною сумою балів 470 (керівник команди Роман Понедільник);
- ІІ місце – ЛІЦЕЙ «ОБЕРІГ» із сумою балів 454 (керівник команди Жанна Кмець);
- ІІІ місце – ЗЗСО «ЛІЦЕЙ №7 м. КОВЕЛЯ» із загальною сумою балів 452 (керівник команди Алла Дубовик);
Вітаємо переможців змагань і бажаємо всім учасникам та їх керівникам подальших успіхів, вдалих стартів та нових перемог!