На базі нашого закладу провели два міські семінари-практикуми для педагогів Ковеля
На базі нашого закладу у тісній співпраці Центру професійного розвитку педагогічних працівників та ЗПО «КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ» провели два міські семінари-практикуми для педагогів м.Ковеля.

На семінарі для методистів ЗПО та вчителів предмету «Захист України» консультант ЦПРПП м. Ковеля Колеснікова Жанна Василівна і учитель ліцею імені Олени Пчілки Давидюк Віталій Васильович говорили про виховання патріотичних почуттів у здобувачів освіти в розрізі подій сьогодення. Під час практичної частини керівники гуртків СЮТ Анатолій Михалевич, Геннадій Ілюшик і Микола Пашкевич показали вправи з пошуково-рятувальних операцій, радіозв’язу на тактичному рівні та практичних польотів на симуляторі.

«Інноваційна культура в освіті: виставки-конкурси як ключ до розвитку науково-технічного потенціалу здобувачів освіти» під такою назвою відбувся семінар-практикум для педагогів – керівників гуртків закладів освіти м. Ковеля. Консультанти ЦПРПП м. Ковеля Колеснікова Жанна Василівна та Гузь Катерина Анатоліївна говорили про інноваційну культуру в освіті, спрямування на розвиток наукового та технічного потенціалу здобувачів освіти.

Токарець Володимир Михайлович та Невесенко Тетяна Володимирівна представили учасникам заходу найновіші дані щодо виставок-конкурсів робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання та науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Вчителька Ліцею “Оберіг” Жанна КМЕЦЬ цікаво та оригінально представила презентацію кейс-студій, що висвітлюють успішне впровадження виставок-конкурсів в закладах загальної середньої освіти. Бойчук Тетяна Миколаївна провела майстер-клас зі складання моделі оригамі за схемою.

Загалом, семінари-практикуми підтвердили важливість впровадження інноваційної культури в освіті через організацію змагань, виставок і конкурсів, що сприяє встановленню партнерських зв’язків з іншими освітніми закладами та організаціями, розвиває комунікаційні навички здобувачів освіти та сприяє загальному підвищенню якості освітнього процесу.
