Наполегливість = перемога: вітаємо найкращих!
9 січня на базі Луцького національного технічного університету відбувся урочистий захід, на якому відзначено переможців обласних, Всеукраїнських, міжнародних масових заходів з науково-технічної творчості.

Привітали тріумфаторів та їх наставників голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, народний депутат України Вячеслав Рубльов, очільниця Луцької райради Тетяна Павлова-Багрійчук, Надія Ковальчук, проректор Луцького національного технічного університету. Директорка ЦПО, депутатка обласної ради Оксана Філіпчук розповіла, що до ліги найкращих зараховано близько сотні переможців різноманітних конкурсів та змагань інформаційно-технічного, предметно-технічного та спортивно-технічного профілів.

Серед талановитої молоді Волині відзначено вихованців Ковельської СЮТ Максима Ковердюка, Владислава Голярчука, Олександра Кондратюка та їх наставників Анатолія Михалевича і Миколу Пашкевича.

Віримо, що наші вихованці та їх наставники й надалі прославлятимуть Волинь і Україну!

Віримо, що цей рік стане переможним для нас усіх!