Розклад занять

28
Жов, 2021

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ Ковельської міської СЮТ на І півріччя 2020-2021 н. р.

Назва гуртка

Керівник гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Спортивної

радіопеленгації

Пашкевич М.О.

14.15-15.00

15.10-15.55

14.15-15.00

15.10-15.55

Радіоелектронне конструювання

Пашкевич М.О.

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

Операторів  радіозв’язку

Пашкевич М.О.

14.15-15.00

15.10-15.55

13.15-14.00

14.10-14.55

Операторів  радіозв’язку

Пашкевич М.О.

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

Автомодельний

Михалевич А.І.

14.15-15.00

15.10-15.55

16.05-16.50

14.15-15.00

15.10-15.55

16.05-16.50

Авіамодельний

(кордові мод.)

Михалевич А.І.

17.10-17.55

18.05-18.50

19.00-19.45

17.10-17.55

18.05-18.50

19.00-19.45

Авіамодельний

(кордові мод.)

Михалевич А.І.

14.15-15.00

15.10-15.55

14.15-15.00

15.10-15.55

Авіамодельний

(кордові мод.)

Михалевич А.І.

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

Авіамодельний

(радіокеровані)

Ілюшик Г.Г.

16.10-16.55

17.05-17.50

09.15-10.00

10.10-10.55

Судномодельний

Ілюшик Г.Г.

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

 

 

Судномодельний

Ілюшик Г.Г.

18.10-18.55

19.05-19.50

18.10-18.55

19.05-19.50

18.10-18.55

19.05-19.50

11.15-12.00

12.10-12.55

Ракетомодельний

Юхимчук В.Л.

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

09.15-10.00

10.10-10.55

11.05-11.50

Конструювання повітряних зміїв

Юхимчук В.Л.

11.30-12.15

12.25-13.10

 

11.30-12.15

12.25-13.10

Конструювання повітряних зміїв

Юхимчук В.Л.

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

Конструювання повітряних зміїв

Юхимчук В.Л.

16.15-17.00

17.10-17.55

18.05-18.50

12.10-12.55

13.05-13.50

14.00-14.45

Бісероплетіння

Дунай Т.Ф.

10.15-11.00

11.10-11.55

10.15-11.00

11.10-11.55

\

Бісероплетіння

Дунай Т.Ф.

13.15-14.00

14.10-14.55

13.15-14.00

14.10-14.55

Цифрової фотографії

Дунай Т.Ф.

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

09.15-10.00

10.10-10.55

11.05-11.50

Цифрової фотографії

Дунай Т.Ф.

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

12.15-13.00

13.10-13.55

14.05-14.50

Оригамі

Бойчук Т.М.

10.00-10.45

10.55-11.40

10.00-10.45

10.55-11.40

Оригамі

Бойчук Т.М.

15.10-15.55

16.05-16.50

17.00-17.45

15.10-15.55

16.05-16.50

17.00-17.45

ПТМ

Бойчук Т.М.

13.10-13.55

14.05-14.50

13.15-14.00

14.10-14.55

ПТМ

Бойчук Т.М.

13.10-13.55

14.05-14.50

15.15-16.00

16.10-16.55

ПТМ

Токарець В.М.

13.15-14.00

14.10-14.55

13.15-14.00

14.10-14.55

ПТМ

Токарець В.М.

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

Технічний дизайн

Невесенко Т.В.

10.15-11.00

11.10-11.55

12.05-12.50

10.15-11.00

11.10-11.55

 

 

Технічний дизайн

Невесенко Т.В.

13.15-14.00

14.10-14.55

13.15-14.00

14.10-14.55

ІТСМ

Кікавський А.Г.

15.15-16.00

16.10-16.55

17.05-17.50

11.15-12.00

12.10-12.55

13.05-13.50

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ  ГУРТКІВ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ СЮТ на І півріччя 2018-2019 н.р.

Назва гуртка

Керівник гуртка

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

1

Радіоелектронне конструювання

Пашкевич

М.О.

14.00-17.00

14.00-17.00

Спортивної

радіопеленгації

Пашкевич

М.О.

17.00-20.00

17.00-20.00

2

Операторів  радіозв’язку

Пашкевич

М.О.

14.00-16.00

16.00-19.00

13.00-15.00

15.00-18.00

3

Авіамодельний

(кордові мод.)

Михалевич А.І.

17.00-19.00

14.00-16.00

16.00-18.00

16.00-19.00

14.00-16.00

16.00-18.00

17.00-20.00

Автомодельний

Михалевич А.І.

14.00-17.00

14.00-17.00

4

Авіамодельний

(радіокеровані)

Ілюшик Г.Г.

16.00-18.00

09.00-11.00

5

Судномодельний

Ілюшик Г.Г.

15.00-18.00

18.00-20.00

18.00-20.00

15.00-18.00

18.00-20.00

 

11.00-13.00

6

Ракетомодельний Юхимчук В. Л.

15.30-17.30

09.00-11.00

7

Конструювання повітряних зміїв

Юхимчук В.Л.

13.00-15.00

 

16.00-19.00

 

16.00-18.00

16.00-18.00

13.00-15.00

11.00-14.00

8

ІТСМ

Левкович В.І.

14.00-17.00

17.00-20.00

14.00-17.00

17.00-20.00

10.00-13.00

13.00-16.00

9

Бісероплетіння

Дунай Т.Ф.

13.00-15.00

15.00-17.00

13.00-15.00

15.00-17.00

17.00-19.00

\

14.00-16.00

10

Цифрової фотографії

Дунай Т.Ф.

17.00-20.00

16.00-19.00

11

Оригамі

Бойчук Т.М

14.00-17.00

13.00-15.00

15.00-17.00

09.00-12.00

12

ПТМ

Бойчук Т.М

09.00-11.00

09.00-11.00

13.00-15.00

12.00-14.00

13

ПТМ

Токарець В.М.

13.00-15.00

15.00-18.00

13.00-15.00

15.00-18.00

14

Технічний дизайн

Невесенко Т.В.

13.00-15.00

15.00-18.00

13.00-15.00  

14.00-17.00

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ ВІД  ЦЕНРУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ на І півріччя 2018-2019 н. р.

Назва гуртка

Керівник гуртка

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

1

Авіамодельний

(кордові мод.)

Михалевич А.І.

14.00-16.00

18.00-20.00

14.00-16.00

16.00-18.00

2

Конструювання повітряних зміїв

Юхимчук В.Л.

17.30-19.30

14.00-16.00

3

Популярні новини

Нормативні документи

ПОСТАНОВА КМУ ВІД 22 СЕРПНЯ 2018 Р. N 658 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВЗАЄМОДІ…

Ми, українці, сильні поодинці. Але коли ми разом, ми – непереможні!

Ми, українці, сильні поодинці. Але коли ми разом, ми – непереможні!

Мережа

Мережа гуртків згідно переліку профілів науково-технічного напрямку у 2020 – …

© ЗПО "Ковельська міська станція юних техніків"