Skip to main content

Урочиста церемонія нагородження переможців міських виставок-конкурсів

04
Тра, 2026

В Ковельській міській станції юних техніків відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міських виставок-конкурсів з науково-технічної творчості. Ця подія об’єднала талановитих, креативних та натхненних вихованців СЮТ.

У виставці-конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» наші вихованці посіли:

  • І місце – Тетерук Тимофій, Панасенко Леонтій, Басалига Олександр, Бойміструк Анастасія, Бойміструк Ілона;
  • ІІ місце – Байда Матвій, Волинчук Олег, Свистов Лука, Рябко Гліб, Кузьмук Марія, Васюта Вікторія;
  • ІІІ місце – Пузир Андрій, Кондратюк Олександр, Бойміструк Ілона, Серединський Андрій.

У виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання:

  • І місце – Середа Максим, Бойміструк Анастасія, Бойміструк Ілона, Кузьмук Марія;
  • ІІ місце – Безверхий Марк, Безверхий Тимофій, Бойміструк Анастасія, Безверхий Марк, Бойміструк Анастасія, Бойміструк Ілона;
  • ІІІ місце – Скоклюк Марта.

Щиро вітаємо всіх учасників і переможців, а також їх наставників –керівників гуртків СЮТ! Ваші роботи – це не лише високий рівень майстерності, а й відображення любові до своєї справи, наполегливості та творчого бачення.

Нехай ця перемога стане лише початком нових звершень!

Популярні новини

Вітаємо переможців обласного фотоконкурсу “Вишиваний світ Волині” Гаврилюк Анну…
Вражаючий результат на обласному рівні – усі конкурсні роботи Ковельської ТГ зд…
Вже традиційно в травні у нашому місті зустрічаються юні авіамоделісти Волині…